Vienatvė. Ieškome draugo…

Vienatvė. Ieškome draugo…

Ko trūksta iki laimės?

 

Moterys nori atrodyti gražiau, nori patikti aplinkiniams ir pačios sau. Jeigu jos yra vienišos,- nori surasti širdies draugą, vyrą, kuris žavėtųsi, mylėtų ir būtų šalia. Ko mums visiems (visoms) trūksta iki laimės? Ar pagalvojote kad yra viena tam tikra siekiamybė, ko tiek vyrai, tiek moterys tikisi ir nori iš gyvenimo? Tai mėgavimasis juo. Mėgavimasis gyvenimu, mėgavimasis vienas kito draugija, mėgavimasis veikla, savo atradimais, savimi…

Pasirodo, kad kuo didesnį pasimėgavimą patiriame, tuo labiau norime prie jo grįžti ir vėl tai išgyventi. Tai galioja tiek vyrams, tiek moterims.

Taigi, norėdami būti šalia kažko ar su kažkuo, siekiame patirti mėgavimąsi. Gal būt tai mėgavimasis kito asmens žiniomis, intelektu ar kalbėjimo būdu, gal būt to žmogaus šypsena ir bet kokiomis jo išraiškomis, gal būt jo prisilietimais, gal dar kuo. Mėgavimasis tai yra tam tikra energija, vibracijos. Mėgavimosi energija- pati stipriausia trauka, galinti privilioti draugą, partnerį, trokštamą vyrą.

Taigi, kas yra tas mėgavimasis? Tai yra gyvenimas, buvimas, kuomet tu, tam tikru momentu, juo esi visiškai patenkinta ir tuo mėgaujiesi. Pavyzdžiui turi ypatingai skanų mėgstamo valgio kąsnelį ir lėtai, patirdama kuo didžiausią pojūčių spektrą jį ragauji, uostai, lieti, laikai savo burnoje ir t.t.

Arba prieš akis matai ypatingo grožio vaizdą. Neįtikėtinos spalvos tavyje iššaukia stiprų susižavėjimą, pradedi kvėpuoti lėčiau ir atsargiau, kad į save sugertum kuo daugiau tave pasiekusio jausmo- ypatingo, grožio, didybės, genialumo, stebuklo. Tau norisi sustoti, tad sulėtėja ne tik kvėpavimas, sulėtėja tavo judesiai, atsipalaiduoja raumenys, tu stengeisi į save įtraukti tą aplink tvyrantį grožį, kvapą. Plačiau atmerki akis (žinoma jeigu tavęs tai neakina) ir įsileidi į vidų dar platesnę spalvų gamą ir jas lydinčias vibracijas. Viduje jauti labai stiprų pasitenkinimą, susižavėjimą, euforiją.

Mėgavimasis tai nardymas pačiuose puikiausiuose savo potyriuose..

Kelias į tokį gyvenimą, kuriame tu kažkuo mėgaujiesi prasideda nuo smulkmenų. Jos įprastai yra tavo gyvenimo dalis, kai esi viena ar vienišas. Tai tave supantys daiktai, spalvos, garsai, kvapai. Gal būt tai minkšta patogi pagalvė, ant kurio padėjusi galvą jauti didelį pasitenkinimą, lengvumą, švelnumą. O gal grindų kilimėlis, ant kurio nuleidi kojas lipdama iš lovos. Minkšti pūkeliai vos vos liečiantys padus, kuomet jie žymiai jautresni nei po dienos vaikščiojimo. Subtilus kimėlio plaukelių prisilietimas, kuris sukelia nestiprų virpuliuką, plinta kojomis aukštyn ir tave žadina iš rytinio snaudulio..

Kad išsiugdyti gebėjimą mėgautis- tereikia leisti sau būti savimi. Stebėti kas tau patinka, kas kelia malonius jausmus, leisti sau jausti tuos jausmus, juos tyrinėti, sugerti, stebėti ir išlaikyti kuo ilgiau.

Net ir mylėti kažką galima ne dėl to, kad nesijaustum vieniša ar vienišas, ne dėl to, kad kažkam galėtum  pasakyti- štai mano mergina ar mano vyras, tuo giriantis aplinkiniams kad gali, gebi kurti santykius ir gauti atsaką tuose santykiuose.

Mylėjimas irgi gali būti mėgavimasis,- taip yra tuomet, kai būdama su kitu žmogumi jauti labai stiprią tave žavinčių jausmų gamą, o pati meilė liejasi iš kiekvienos tavo esybės vietos. Iš širdies, iš lūpų, iš kiekvieno kūno judesio, iš kiekvieno kvėptelėjimo.

Pasirodo pagrindinė ir pirma užduotis yra pamilti save. Patirti šiuos jausmus sau, mėgautis bet kokiu savo veiksmu, savo buvimu. Natūraliai kyla Klausimas ar galima, ar įmanoma išvystyti šį gebėjimą mėgautis?

Taip, tikrai taip. Patariama pradėti nuo mažų, paprastų, kasdieninių dalykų. Gal būt tai bus puodelis, iš kurio ryte geri kavą ar kitą gėrimą. Tegul jis bus toks, kurį paėmusi jausi susižavėjimą, džiaugsmą, kad jis toks gražus, patogumą, kad puikiai tinka prie tavo rankos, šilumą, kuri sklis nuo karšto jame esančio gėrimo. Dar matysi kažkokią šio puodelio detalę ar piešinuką, kuris tau suteiks įkvėpimą tavo vaizduotei, kūrybai, svajonėms.

Visi aplinkos daiktai, kurie sukelia kažkokius slogius prisiminimus, verčia tave jaustis menka, atsisakyti savo svajonių ar prisiminti kažkokį trūkumą, kurį patiri, turėtų būti pašalinti iš tavo aplinkos. Kai esi tarp šių daiktų ir patiri negatyvius jausmu, visa tai augini ir stiprini savyje, verti save vėl tikėti, kad kažko negali ar esi neverta. Esi skatinama susitaikyti su trūkumais, nepritekliumi ir gal būt vienatve. Augini tai ne tik savyje, bet ir skleidi į pasaulį. Tavo emocijos, jausmai, ką patiri ir kaip jauteisi spinduliuoja ir sklinda nuo tavęs į aplinką, į erdvę, kuri plinta už tavo kūno, link kitų žmonių, kitų vietovių…

Tu esi moteris ir tavyje slypi begalinė jėga, gebanti kurti ar griauti. Taip kaip gali kurti ir dovanoti pasauliui gyvybes, taip gali ir griauti kitų žmonių gyvenimus- atimti iš pasaulio atstovų gebėjimą, džiaugtis, mylėti, svajoti …

Gebėjimas mėgautis turi vieną labai svarbią savybę- jis labai patrauklus. Matydami žmogų, kuris kažkuo mėgaujasi, paprastai negalime atitraukti nuo jo akių, mums įdomu ką jis jaučia, kaip jaučia, ką jis darys toliau, kaip elgsis, ką dar pajus ir kaip tai parodys ar išreikš..

Būk besimėgaujanti ir tuo kaip mat sužavėsi kitus, ne vien tik trokštamą asmenį.

Būk besimėgaujanti ir gausi šimteriopą naudą- gyvenimas tau atrodys ir bus nuostabus, žmonės tave pastebės ir mylės, galėsi rinktis kaip ir su kuo mėgautis, ką dar naujo patirti, ką išbandyti…

 
aut. Eglė Gleščinskienė
Psichoinformaciologė
https://dvasiniskelias.lt/
No Comments

Post A Comment