Apie mus

Tu nori mokytis, keistis, suprasti save ir kitus, nori žinoti kaip tapti laimingu ir kas tai laimei trukdo..?
Nori, kad tavo gyvenimą apšviestų dvasinė- žinių ir sąmoningumo šviesa?
Natūralu, kad tau kyla daugybė klausimų, abejoji ir klysti.

 

Ir neužtenka kad jau žinai kas tai meditacija ir psichologija, nes kartais patenki į aklavietę ir tave sukausto baimė. Supranti, kad ne gydytojas, ne psichologas, ne kažkokia terapija, o tik tu pats gali sau padėti, tik kol kas nežinai kaip tai padaryti..

 

 

Dvasinis kelias to tave mokys ir padės tau suprasti:

 

Išsirink sau tinkamus užsiėmimus ir registruokis į mokymus. Jų metu tu tikrai patirsi daug meilės ir supratimo, būsi suprantančių žmonių tarpe, būsi svarbus ir reikalingas. Bus skatinamas tavo kūrybiškumas, tu iš naujo mokysiesi mylėti, pažinsi, pajausi kas yra draugystė, pasitikėjimas, išmintis, laimė, drąsa ir stiprybė.

 

Sužinosi kaip padėti sau ir kitiems.
Gebėsi spręsti savo problemas.
Rasi bendraminčius.
Įgausi naujus dvasinius instrumentus.
Mokysiesi išreikšti save pačiu harmoningiausiu būdu.
Augs tavo intuicija…
Džiūgaus tavo dvasia ir siela..

Kaip ir kiekvienas kelias, taip ir Dvasinis, turi savo ypatumus. Norint pasiekti tikslą, reikia žinoti kryptį, gebėti įveikti kliūtis, gauti trūkstamas žinias, mokytis naujų įgūdžių. Dvasiniskelias profesionalių specialistų komanda pasiruošusi padėti ir mokyti. Tai žmonės, kurie turi daug patirties dvasinio tobulėjimo srityje, įvaldę unikalias dvasines technikas, šviesūs, geranoriški, paskui save paliekantys meilės energijos ir stebuklų pėdsakus.
Su jais gera ir įdomu keliauti. Prisijunk!!!

Gal būt tau kyla daugybė klausimų, abejoji ar esi kažkieno klaidinamas. Gal būt čia rasi savo atsakymus..

Ar Dvasinės praktikos, mokymai ir energetinis darbas yra kiekvienam, ar tik išskirtiniams asmenims, turintiems kažkokių gebėjimų ar ypatingų savybių?

Šiandien vis daugiau žmonių pajunta siekį sužinoti ir suprasti kažką daugiau nei buvo mokomi mokykloje, universitetuose ar tiesiog įgijo “gyvenimo mokyklos” procese. Kilęs susidomėjimas ne iki galo mokslo paaiškinamais dalykais, nesuprantamais reiškiniais, išskirtinėmis natūralios medicinos gydymo praktikomis ir fenomenais sukelia abejones. Ar tai saugu? Ar tai gerai? Pačios įsisenėjusios ir viduje slypinčios dogmos, baimės ir aplinkos formuojamos nuostatos kelia svarstymus kurie vienu ar kitu keliu priveda prie vis dar galiojančio tabu, skelbiančio kad kažko daryti negalima, kažkas yra nesaugu, kad kaikurie dalykai ar žinios yra skirtos tik išrinktiesiems ir šiukštu ten negalima lįsti. Tačiau kiekvienas, anksčiau ar vėliau, išgyvename pojūtį, trauką, kuomet viduje suprantame, kad mums reikia kai ko daugiau,- žinoti, suprasti, matyti, galėti… Tas pojūtis- ta trauka užkoduota kiekviename individe ir tai Dvasinio tobulėjimo impulsas- Dvasios šauksmas augti, tobulėti, mokytis, patirti, pažinti…

Kodėl vis daugėja žmonių, besiskundžiančių depresija, nenoru nieko daryti, nenoru gyventi?… Kodėl nebelieka gyvenimo džiaugsmo ir entuziazmo veikti?… Nes mes patys vienokiomis ar kitokiomis pastangomis nuslopiname Dvasios balsą, kviečiantį eiti toliau, mokytis ir tapti kūrėju to, vardan ko atėjome į šią žemę. Mes apsistatome draudimų- “saugumo” barikadomis, renkamės tą patį ką darėme iki šiol, atsisakome bet kokių naujovių, ne tik patys tikime, kad esame nieko verti, bet pamatę tą kūrybos ir ryžto kibirkštėlę kitame žmoguje, kuris nori ką nors išbandyti, jį gąsdiname, patariame saugotis, nes tai labai pavojinga. Iš atminties klodų ir savo vaizduotės iškasame įvairių “faktų” kaip kažkam, kažkada kažkas blogo nutiko, nes jis norėjo būti daugiau nei paprastu nieko neveikiančiu žmogumi… Suprasdami, kad patys nesiryžtame keisti savo gyvenimo, neleidžiame įgyvendinti savo svajonių kitiems, bet kokia kaina bandome ir juos- ieškančius- sustabdyti nuo to… nes tada jaučiamės nebe tokie vieniši, .. nebe tokie nusivylę,.. nebe tokie niekam netikę…

Absoliučiai kiekviename žmoguje yra užkoduotas šis Dvasios augimo ir tobulėjimo potraukis, tačiau reiškiasi jis kitaip ir kiekvienam savu laiku. Tad ir įvairios Dvasinės praktikos, subtiliųjų dalykų mokymasis, pasaulio neapčiuopiamų tiesų ir dėsnių taikymas-  skirti kiekvienam jaučiančiam, kad jau atėjo laikas, klausančiam savo širdies šauksmo, noro ir potraukio tai suprasti ir išmokti… Tai patys didžiausi dalykai, kuriuos kiekvienam turi kalbėti nebe racionalus ir viską į savo vietas sudėliojantis protas, tačiau subtili intuicija, vidinis troškimas ir nuojauta, ko reikia ir ko ne.

Ar kiekvienas asmuo gali savyje pažadinti slypinčią kūrėjo galią?

  • Taip, jeigu tai bus jo pagrindinis gyvenimo Tikslas, kryptis ir vidinis troškimas.
  • Taip, jeigu jo sąmonė nebus apnuodyta priklausomybių, baimių ir draudimų.
  • Taip, jeigu jo kūnas bus tinkamai prižiūrimas (Kūnas – tai Dvasios buveinė), protas subalansuotas, o emocijos valdomos (tam ir reikalingos įvairios praktikos).
  • Taip, jeigu jo ketinimai atneš kažkokį gėrį Visatai, Žemei, Žmonėms…