Teta metodas plačiau

Atėjo laikas sužinoti, kas tai yra Teta metodas- Teta gydymas arba Thetahealing technika

Teta meditacija– galingas Thetahealing įrankis,- patirk ypatingas Teta bangas, patyrinėk Sielos keliones..

Ar žinojai, kad Teta metodas padės prisiminti, kas yra gyvenimo džiaugsmas ir- pamiršti kas yra liūdesys, nerimas ir kančia?

Teta metodas padės užbaigti protėvių įsipareigojimus ir išgyti visuose kūno- sielos- dvasios lygmenyse..

Teta metodas

 

Teta metodas arba Thetahealing® yra žinomas visame pasaulyje, jo pradininkė yra Vianna Stibal. Ji pati atrado ir aprašė, šį unikalų energinio poveikio metodą, save išgydė nuo ligų, prieš kurias medikai buvo bejėgiai. Po tūkstančių pacientų išgydymo susiformavo šis Teta mokymas, kurį galima vadinti saviugda, meditacija teta bangose, energetinis gydymas,- dabar tai plačiai pasaulyje paplitęs Energinio poveikio metodas.

 

Kas gi tas Teta metodas -Teta gydymas?

 

Teta gydymas – tai dvasinė praktika, meditacija, kuri gydo žmogaus sielą, protą ir kūną energetiniame, fiziniame bei DNR lygmenyje. Teta būsena, kurios metu smegenų bangos sulėtėja iki 4-7 virpesių per sekundę, leidžia pasiekti ypatingai aukštą sąmoningumą.

 

Mokslininkai jau pripažįsta, kad Teta smegenų dažnis (Teta bangos) mažina stresą, nerimą, skausmą, suteikia gilų poilsį, išgrynina proto aiškumą ir kūrybiškumą, pakelia nuotaiką, atveria galimybes momentiniam išgijimui.

 

Teta metodas aprašo ir moko būsenos, kurios metu yra pasiekiamos ypač aukštos vibracijos, veikia kartu: pats žmogus, gydovas, besąlyginė meilė, Kūrėjas, Visa kas yra Visatos Šaltinis, Visata, Dievas (pavadinimas priklausomai nuo jūsų dvasinių ir religinių įsitikinimų). Įėję į Teta būseną galime vykdyti galingus gydymus, akimirksniu transformuoti giluminius blokus, šalinti neigiamus įsitikinimus ir patyrimus, pasąmonės ir visos žmogaus Esybės (visuose lygmenyse) traumas- toks yra pagrindinis Teta metodo principas.

 

Palaikydami Teta bangų dažnį ir susijungę su Kūrėju, mes akimirksniu galime pakeisti materialinę ir dvasinę realybę.

Kuo Teta metodas ypatingas ir kaip gi veikia Teta Gydymas (Theta Healing®)?

 

Teta Gydymas (Teta sesija) tai darbas meditatyvioje būsenoje, kuomet sąmoningai keičiamas smegenų darbo dažnis ir spinduliuojamų impulsų amplitudė. Patenkama į “aukštesniojo intelekto“ būseną, kurios metu yra siunčiama norimų pakeitimų, išgydymų formulė, vėliau stebimi pokyčiai, įsitikinimų pakeitimas, išgijimas (per teta specialistą visus pokyčius ir išgydymus atlieka Viso Kas Yra Kūrėjas). Labai svarbu tai, kad bet kokie pasikeitimai vyksta norimuose, pasirinktuose ar visuose keturiuose žmogaus įsitikinimų lygiuose ir net žmogaus DNR .

 

Teta Gydymas (Teta metodas) arba Thetahealing® technika  – tai energinės žmogaus struktūros perkeitimas. Jei žmoguje susikaupė daug neigiamų emocijų (pyktis, kitų kaltinimas, savigrauža arba kaltė, baimė, nerimas, įtampa, liūdesys, depresija, nusivylimas ir pan.), pasveikimas gali būti užblokuotas, tuomet tenka padirbėti su tuos blokus sąlygojančiais įsitikinimais, juos paleisti arba perkeisti į pozityvius.

 

Jeigu žmogus nesipriešina išgijimui, neblokuoja jo savo įsitikinimais ar neigiamomis programomis, tada Teta metodas gali sąlygoti pasveikimą,-įmanomas momentinis išgijimas – per kelias sekundes. Teta metodo įkūrėja Vianna Stibal savo knygoje “Teta gydymas” aprašo daugybę stebuklingo išgijimo atvejų ir visa tai buvo atlikta per Teta lygmenį, būnant Teta bangose, susijungus su Kūrėju ir perdavus pacientams išgijimo programas.

 

Kas yra Teta metodas arba Teta gydymas?

Teta Gydymas – ThetaHealing® – tai proto, sielos ir kūno perkeitimas energetiniame ir DNR lygmenyse. Tai bendra kūryba su Dievu. Galima pavadinti, kad tai ypatingas kreipinys į Dievą (Kūrėją) esant teta bangose, tai Sielos kelionė į  aukštesnes vibracijas,- lyg malda, tačiau su stipriais organizmo performavimo, sveikimo, blokų ar pažeidimų pašalinimo kodais. Tokios sąveikos galimybes dabar patvirtina ir šiuolaikiniai atradimai kvantinės fizikos srityje.

 

Teta sesijos (darbas su pacientu per Teta bangas)

Galima užsisakyti individualią Teta (thetahealing) sesiją, kurios metu bus dirbama su paciento pažeidimais, blokais, negalavimais, o jeigu reikia, tai ir su įsitikinimais ar skausmingomis patirtimis, jas išvalant, perprogramuojant, perkeičiant į pozityvias. Teta metodas leidžia itin efektyviai šalinti giluminius pažeidimus, slypinčius žmogaus pasąmonėje bei keisti tokias patirtis lydinčius įsitikinimus.

Teta sesijos metu yra ieškoma šių giluminių pažeidimų, gali būti naudojamos įvairios jų fokusavimo, suradimo technikos: kasinėjimas, skenavimas, testavimas, pokalbis, paciento gražinimas į praeitį, pokalbis su jo Aukštesnuoju “Aš” ir pan. Sesijos metu naudojamas Teta metodas (ThetaHealing®) taip pat kiti įvaldyti metodai ir dvasinės praktikos: Energinė medicina, Energinis poveikis, Dvasinė chirurgija, Kosmoenergetika.

 

Suradus esminius pažeidimus jie yra šalinami ir perkeičiami tuose lygmenyse, kur egzistuoja, kur yra įsitvirtinę. Teta sesijos metu dirbama, baziniame, genetiniame, istoriniame (arba praeities) ir Sielos lygmenyse. Per šiuos lygmenis galima pasiekti programas, kurios įtakoja visą kliento giminę ir persiduoda per giminės genus, elgesio programas. Pasiekiamos ir genetiškai perduodamų ligų priežastys.

 

Teta sesijos metu yra įmanomas:

 • ilgalaikių blokų ir trukdžių žmogaus gyvenime pašalinimas,
 • negalavimų panaikinimas ir viso žmogaus organizmo ar pažeistos vietos perkeitimas, atstatymas, sveikatinimas,
 • kenkiančių įpročių pašalinimas
 • charakterio savybių perkeitimas
 • požiūrio, reakcijų į dirgiklius perkeitimas
 • blokų kūrybai pašalinimas
 • naujų jausmų įsisavinimas
 • naujų įsitikinimų, leidžiančių kitaip elgtis ir sąveikauti su aplinka bei žmonėmis, įdiegimas
 • genetinių pažeidimų pašalinimas
 • Sielos žaizdų išgydymas
 • giluminės kančios išsklaidymas
 • išbarstytų Sielos fragmentų susigrąžinimas…

 

Teta sesija vyksta per Skype arba tiesiogiai atvykus į sesiją numatytu laiku (Kaunas). Paprastai sesija užtrunka 0,5- 1 val.

 

Vienos sesijos kaina- 50 Eur.

 

Pokyčiams realizuotis gali būti reikalingos papildomos sesijos.

 

Ruošiantis sesijai rekomenduojama atsigerti vandens, kad organizme nesijaustų vandens trūkumo. Sesijos metu vyks įvairūs testai ir informacijos nuskaitymas, kad tam nebūtų trukdžių, paciento kūnas neturi būti dehidratuotas (neturi trūkti organizme vandens). Rekomenduojama sesijos metu šalia savęs turėti vandens.

 

Visos sesijos metu Gydovas (teta sesijos vedėjas) prieš atlikdamas bet kokius pakeitimus pasiklaus ar sutinkate, kad tokio pobūdžio pakeitimai būtų atlikti, tad pacientas visada galės rinktis, ką jis nori ir yra pasirengęs keisti, o ką dar nori atidėti vėlesniam laikui. Prieš sesiją patariama apgalvoti, kas labiausiai vargina, su kuo norite kad padirbėtų gydovas sesijos metu.

Tiesioginės Teta sesijos vyksta kiekvieną penktadienį 12- 18 val. (Kaune). Reikalinga išankstinė registracija.

Registruotis tiesioginei Teta sesijai galite el.paštu : dvasiniskelias@gmail.com būtinai pažymėkite ar norite tiesioginės ar nuotolinės teta sesijos ir kuriuo metu (rekomenduojama rinktis laiką penktadieniais nuo 12-18 val.). Tetą sesiją jums (tiesiogiai ar netiesiogiai) atliks profesionali darbo su energijomis specialistė- Eglė Gleščinskienė.

Teta seminarai- Thetahealing® seminarai

Teta metodas nėra sudėtingas- jeigu tik domina, jei norite būti pats sau gydytojas, norite gebėti įveikti nerimą, įtampą, stresą ir kitus sunkumus, galite dalyvauti Teta seminare. Pirmasis Teta seminaras– tai Bazinis Teta seminaras arba Bazinis Teta kursas,- nuo jo prasideda Teta metodo mokymasis.

Jeigu po jo norėsite dar labiau sustiprinti savo gebėjimus- jūsų laukia Pažengusiųjų Teta seminaras arba Pažengusiųjų Teta kursas.

Toliau – Teta seminaras Giluminiai kasinėjimai, Teta seminaras Manifestacija ir gausa, Teta harmoningų santykių seminaras Tu ir Partneris, Teta harmoningų santykių seminaras Tu ir Dievas, Teta harmoningų santykių seminaras Tu ir Tavo Vidinis Ratas, Teta harmoningų santykių seminaras Tu ir Žemė..

 

Yra ir kiti Teta seminarai, skaitykite apie Teta seminarai čia.. 

 

Dėmesio- tai ne gydymas, ne sveikatos priežiūros ar sveikatinimo veikla, o visiškai alternatyvus darbas su energijomis. Turintiems sveikatos problemų rekomenduojame kreiptis į medikus…

Teta gydymas- Thetahealing®- RASK ATSAKYMUS!!!