Atsiliepimai

Patirtys, susidūrus su naujais, pasulėžiūrą keičiančiais dalykais, su naujomis žiniomis ir iki tol
nepažintomis energijomis dažnai būna labai įdomios.

Kviečiame dalintis, rašyti atsiliepimus,- mums jūsų nuomonė pati svarbiausia..

Dariaus nuomonė:

2016-06-02 Dalyvavau Kosmoenergetikos seminare. Labai patiko Mokytoja Eglė. Žiniu perdavimas vyko labai sklandžiai, labai aiškiai, labai maloniai… ir visaip kitaip labai 🙂 Dėkingas labai ir manau dar ne syki susitiksim 🙂 Ačiu labai 🙂 ir už tušinuka paskolintą irgi labai ačiu 🙂

Vytauto nuomonė:

Kosmoenergetika – tai ispūdingos galimybės 🙂 Isitikinau tuo įsisavinęs budistinį, maginį blokus ir keleta magistrinių kanalų. Manau, tai yra unikali proga kiekvienam, kurį domina subtilusis pasaulis ir jo dėsniai. Problemos, kurios vilkosi paskui mane metų metus, ir atrodė neišsprendžiamos… dabar tapo įveikiamos. Pagaliau, kiekvienas is mūsų nori būti laimingas… kosmoenergetika gali labai veiksmingai padėti kelyje i laimės buseną. Pagaliau jau vien tai, kad pavyksta nesunkiai išsisukti nuo poliklinikos, daktarų ir tablecių, yra nerealus pasiekimas! 🙂 ”

Jūratės nuomonė:

Ačiū!!! Seminaras (pirmi trys kanalai Farun- Buda, Firast, Zevs) buvo labai įdomus, labai daug gavau informacijos. Iniciacijos- tai kažkas nepaprasta, mačiau daug spalvų, jos vis judėjo, keitėsi, ėjo kiaurai per mane. Per Zevs kanalo iniciaciją mačiau tokią intensyvią violetinę spalvą, kad net nežinau su kuo palyginti. Ir dar ši spalva mane lietė, ji priartėdavo prie pat kūno ir tada jautėsi toks “šaltis”- karštis lyg deginimas, lyg kažkokios keistos medžiagos prisilietimas. Pagalvojau kad gal aš jau visa užsidegiau 🙂 . Po šitos iniciacijos pasijutau kažkokia lengvesnė, galva švari. Dabar kalbėdama su žmogumi dažnai matau nuo jo sklindančią šviesą- tai atsirado kitą dieną po seminaro. Įdomu labai, bet čia supratau kiek aš dar daug nesuprantu, atsivėrė visai kita, nauja sritis, kurią iki šiol kažkaip apeidavau…

Manau šis seminaras labiausiai tinka tiems, kas nori gilesnio Dvasinio pažinimo, tikro prisilietimo prie tų aukštesnių energijų, ir tiems, kas nori išsigydyti ligas.

Rasos nuomonė:

2017-09-21 Labai norėjau padėkoti jums už nuostabų Angelų webinarą, tikrai labai daug patyriau ir dar iki šiol jaučiu energijas šalia manęs, kurios ramina ir tarsi supa ar gaubia mane. Dalyvavau tikrai aktyviai ir daug naujo patyriau, ko iki šiol neteko. Per pirmą praktiką jaučiau vibraciją visame kūne, bet keisčiausia, kad stiprus energijos vibravimas buvo kojose, nors prašiau nuraminti viršutinę nugaros dalį, ties mentėmis. Bet toje vietoje jaučiau atsipalaidavimą ir šilumą. Kojose labiau jautėsi gaivus vėjelio gūsis su drugelių plazdenimais ant jų. Skaudama vieta atsipalaidavo, aš jaučiau ramybę.
Antros praktikos metu patyriau nuostabias šokio energijas, jausmas buvo tarsi šokčiau ant debesų.
Girdėjau ritmą, muziką ir mano fizinis kūnas judėjo taip pat pagal tai. Po to jaučiausi šiek tiek apsvaigusi tarsi vis dar kažkokia dalimi esanti ne šioje dimensijoje. Mačiau aplink save daug šešėlių sukančius aplink mane ratus, žalios šviesos. Kai atmerkiau akis vis dar visur buvo žalsva spalva mano akyse.
Trečios praktikos metu, kai leidau energijai ateiti pamačiau jos akinantį spindesį skriejanti į mane ir net mano fizinį kūną nupurtė netikėtas traukulys, tada pasijutau tarsi plevenu ar plaukiu pasroviui su ta energija. Mačiau jos vibravimą taip )))))))), tokiais spinduliais vis didėjančiai kai paliesdavo mano energetinį lauką.
Po webinaro jaučiuosi labai rami, atsipalaidavusi ir laiminga, net dukrelė, žiūrėdama man į akis pasakė kad aš esu saulė…

Loretos nuomonė:

Miela Mokytoja Egle, labai džiaugiuosi galėjusi dalyvauti Angelų webinare.
Jau iki jo jaučiau daug meilės ir šviesos visas dvi dienas iki webinaro, tiesiog visi darbai ir mano planai akimirksniu susidėliodavo palankiai.
Prieš webinarą apsupo tokio ramumo ir atsipalaidavimo aura, nesinorėjo niekur judėti, tiesog gera buvo būti. Webinaro praktikos metu ir viso webinaro metu jautėsi plazdėjimas aplink, kitokia erdvė ir tikrai toks visa apimantis tyrumas. Praktikos metu pajaučiau ties veidu labai intensyvų šviesiai melsvą plazdėjimą, tiesiog ritosi bangos, buvo labai labai gera, net ašaros riedėjo, toks džiaugsmas apėmė ir gerumas …
O kai iškvietėte Anael, norėjose tik kuo ilgiau būti tame gerume, stiprėjo noras svajoti, leidau sau nurimtii ir džiaugtis, dėkoti ir dėkoti už buvimą žemėje!
Labai dėkoju, kad padedate atrasti ir patirti tokius nuostabius dalykus. Žinoma visuomet gaunu daug vertingos informacijos ir už tai Ačiū..

Monos M. nuomonė:

Labai ačiū, Jums, už Teta sesiją. Tai nuostabus jausmas, neapsakomas gerumas, kurio neįmanoma nusakyti žodžiais. Labai džiaugiuosi, kad išdrįsau ateiti ir išbandyti. Ačiū. 🙂