E-knyga KAS TU?

E-knyga KAS TU?

“Brangi dovana yra gebėjimas suvokti žmogaus sielą.”-N. V. Gogolis 

 

Dovana jums- naujoji e-knyga KAS TU?

 

Visiems tinklaraščio https://dvasiniskelias.lt/ skaitytojams- dovana ši elektroninė knyga KAS TU? Juk artėja Kalėdos, tad norime nudžiuginti jus šia dovanėle..

KAS TU? knygoje rasite patarimus, meditaciją meilei, informaciją apie psichines atakas ir kaip iš jų išsilaisvinti, žinias apie amuletus bei talismanus ir įdomią gyvą istoriją Sudrumsta Siela. Tai ne vien istorija, o Teta sesija, kurios metu ieškomos esminės merginos problemos. Sužinokite, kaip viskas išsisprendė…

Atsisiųskite šią nemokamą e-knygą KAS TU?, o jeigu sudomins tinklaraštyje skelbiami užsiėmimai- atvykę į mokymus galėsite ją pavartyti ir pačiupinėti gyvai (rasite spausdintus jos variantus).

Vėliau sulauksime ir naujų šio leidinio KAS TU? numerių, šis- pirmasis numeris. Tad sekite informaciją, skaitykite, patirkite įdomius dalykus ir sužinokite, kaip apsisaugoti nuo žalojančių ir kenkiančių veiksnių..

Ar skaitėte autorės Eglės Gleščinskienės knygą “Langas tarp pasaulių”? Jei taip, tai jums turėtų būti tikrai įdomu, ką autorė nori pasakyti jums dabar. Na, o jeigu dar neskaitėte, tuomet knygą “Langas tarp pasaulių” dar galite spėti įsigyti knygynuose Pegasas, Vaga, ar internetinėse knygų parduotuvėse. Knygų sparčiai mažėja, tad neatidėliokite..

Kaip gauti e-knygą KAS TU?

Spauskite ant knygos paveikslėlio ir jūs jau galėsite skaityti šią knygą.  Be to čia yra tiesioginė knygos KAS TU? nuoroda, kurią paspaudę galėsite šią knygą parsisiųsti, tad tuomet ją ne tik skaitysite, bet ir galėsite turėti savo kompiuteryje.  

Knygos nuorodą jau dabar gali rasti visi parduotuvės AMULETAI- TALISMANAI lankytojaihttp://amuletai.kosmoenergetika.lt/ tad kviečiame apsilankyti elektroninėje parduotuvėje ir ne tik rinktis norimus apsaugančius Amuletus ar sėkmę nešančius Talismanus bei energijas padedančius subalansuoti Harmonizatorius, taip pat siųstis ir skaityti naująją e-knygą.

O galbūt jau sukate galvą svarstydami kokias Kalėdines dovanas rinktis artimiesiems arba draugams?

Galime pasiūlyti patiems mylimiausiems žmonėms, draugams ar kolegoms, kuriems norite padovanoti kažką gražaus ir naudingo, rinktis dovanas mūsų elektroninėje parduotuvėje http://amuletai.kosmoenergetika.lt/, taip pat jei prie dovanėlės norėsite pridėti šią knygą-  parduotuvėje rasite kokybišką spausdintą KAS TU? leidinio variantą.

Linkime malonaus ir įdomaus laiko su naująja knyga!
 
Tinklaraščio administracija
https://dvasiniskelias.lt/

_________________________________________________

Autorės Eglės Gleščinskienės knygą “Langas tarp pasaulių” rasite čia…

No Comments

Post A Comment