2020 m. Birželio 13 d. Nuotoliniai mokymai- Kosmoenergetikos pagrindai

2020 m. Birželio 13 d. Nuotoliniai mokymai- Kosmoenergetikos pagrindai

2020 m. Birželio 13 d. 10 – 16 val.

Nuotolinis seminaras (online)

ENERGIJŲ VALDYMO SEMINARAS- MOKOMĖS KOSMOENERGETIKĄ

Kosmoenergetika- ypač stiprus ir veiksmingas metodas, leidžiantis prisilieti prie medicinos neišaiškinamų ligų priežasčių ir jas pašalinti, atstatyti pažeistas organizmo sritis, koreguoti organizmo sistemų veiklą, biocheminius organizmo skysčių parametrus, energijos įsisavinimą ir paskirstymą, o taip pat veikti įvairias psichologijos, socialinės adaptacijos, saviraiškos, kūrybos ir tarpusavio santykių sritis, kuriose atskiras individas yra ypač pažeidžiamas, jautrus, neatsparus žalojantiems aplinkos veiksniams.

 

Mokymus veda sertifikuota Theta Healing metodo instruktorė, psichoinformaciologė, Kosmoenergetikos mokytoja, knygų „Langas tarp pasaulių“  ir “Aiškiaregė” autorė – Eglė Gleščinskienė

Mokymo metu vyks intuicijos atvėrimas, Mokytoja perduos impulsą dalyvių Aiškiaregystės, aiškiagirdystės ir kt. gebėjimų aktyvacijai..

Seminaro metu mokysimės ir įsisavinsime energinės terapijos techniką, leidžiančią mums prisijungti prie subtilių Galios ir Sąmonės Kosmoso kanalų ir veikti su šios energijos pagalba.

 

 

Norėčiau el.paštu gauti naujienas apie artimiausius renginius

 

 

No Comments

Post A Comment