Balandžio 1- 7 d. energijų horoskopas

Balandžio 1- 7 d. energijų horoskopas

ENERGIJŲ HOROSKOPAS

Mus sups pakankamai aštrios energijos, atsiliepdami į jas, elgsimės kategoriškai, mūsų aplinkoje kils daugiau nei įprastai prieštaravimų, konfliktų ir trukdžių.

Lengvai kils barniai, o egoizmas trukdys priimti adekvačius kompromisinius sprendimus. Dažnai jausime įtampą, skubėsime išpainioti sudėtingus reikalus ir taip tik dar labiau viską trikdysime.

Galime sulaukti griežtesnių darbdavių reikalavimų, privalėsime patys susiimti ir laikytis tvarkos, bet kokius reikalavimus taikyti ne tik kitiems, bet ir sau.

Galime patirti įvairias provokacijas, kiti naudosis mūsų silpnybėmis, siekdami savo tikslų. Pažinsime kitokią partnerio, darbo kolegos ar viršininko pusę, kuri demonstruos valdžią, naudosis savo galia, nenuolaidžiaus, kaip esame įpratę.

Turėtume kontroliuoti į mus patenkančią informaciją, apsaugoti savo artimuosius nuo žinių apie smurtą, mirtis, iškrypimus,- į save lengviau ir greičiau įsileisime negatyvias programas, žemutinių astralinių sluoksnių pasaulių energijas, kurios įtakos energijos praradimą, pesimizmą, įvairaus pobūdžio paniką ir baimę….  Išlaikydami informacinę švarą apie save, apsisaugosime nuo įvairaus pobūdžio negatyvių dalykų, išliksime ramūs, nebūsime emociškai pažeidžiami.

Mūsų aplinkoje po truputį atsiras vis daugiau šviesių energijų, tačiau skubėti atsipalaiduoti nereikėtų,- galime tapti lengvu taikiniu vadybininkams, norintiems mums įsiūlyti nereikalingas prekes, imti kreditus ar sudaryti ilgalaikes sutartis.

 
aut. Eglė Gleščinskienė
http://www.kosmoenergetika.lt/
 

____________________________ * _____________________________

Teta metodas išlaisvina žmonių širdis
http://www.kosmoenergetika.lt/teta-metodas/
No Comments

Post A Comment