Kovo 4- 10 d. energijų horoskopas

Kovo 4- 10 d. energijų horoskopas

ENERGIJŲ HOROSKOPAS

 

 Pasaulis plačiau atvers prieš kiekvieną iš mūsų duris- jeigu tik nesilaikysime įsikabinę į mums įprastus, gerai žinomus, nuolat kartojamus dalykus,- turėsime progą pakeisti savo gyvenimą, keisti gyvenamą vietą, keliauti.

Ši savaitė- lyg atvirų durų diena,- galėsime išbandyti tai, ką vis atidėliojome, kur pritrūkdavome drąsos ar ryžto,- tiesa tam palankesnė bus antroji savaitės pusė.

Tai palankus metas ryžtingiems asmenims, nebijantiems iššūkių, gebantiems parodyti aplinkiniams tikruosius savo ketinimus ir jų motyvus. Silpnieji stipriau jus atotrūkį tarp vidinio “Aš” ir to, kokiu stengaisi atrodyti aplinkiniams, bėgs nuo prisipažinimų, akistatos su pačiu savimi, svaiginsis stiprindami savo susikurtas liuzijas.

Globaliai ir harmoningai spręsti iškilusias tarptautines problemas bus itin sunku, netikėtai gali prasiveržti iki šiol tramdyta brutalios, naikinančios galios energija. Kiekvieno mūsų susitelkimas ties kažkokiais pozityviais dalykais, vidinė ramybė ir tikslingos pastangos, kad šios ramybės būtų kuo daugiau, slopins agresyvų bet kokio konflikto foną, todėl stenkimės ir atsakingai dirbkime taikdarių darbą. Skleidžiama darna ir harmonija, siekiant sustabdyti bet kokius neadekvačius, žalojančius žmones ir aplinką veiksmus, bus galingas visų mūsų mylinčių širdžių ginklas, kurį turėtume pasistengti naudoti šiuo metu visa galia ir visu pajėgumu.

Pamirškime nuoskaudas, nesiduokime valdomi egoizmo, keršto ir pykčio nuotaikų, rinkimės darnos ir meilės kelią. Tai vienintelė mūsų galimybė padėti ne tik sau, bet ir kitiems. Jeigu situacija mūsų netenkina- tuomet palikime ją, pasitraukime, be reikalo nekeldami grėsmės, konfliktų, nekurstydami pykčio židinių.

Tegul mūsų aplinkoje sklis ramybės, pasitikėjimo, saugumo ir meilės visa kam energija. Ieškokime savo kelio, semkimės energijos ir ženkime savo žingsnius, į siekiamą tikslą. Šią savaitę bus ypač saugomi ir globojami tie, kas mylės pasaulį, kas tikės gėriu, šviesa ir pozityviu bet kokio reikalo sprendimu.

aut. Eglė Gleščinskienė
http://www.kosmoenergetika.lt/
 

____________________________ * _____________________________

DVASINIS UGDYMAS- SEMINARAI SU PROFESIONALIAIS MOKYTOJAIS
Kosmoenergetika, Thetahealing, Magijos kursai, Angelų terapijos užsiėmimai

No Comments

Post A Comment