Sužeistų širdžių gydymas…

Sužeistų širdžių gydymas…

Kokią knygą skaitau?..

 

Eglė Gleščinskienė

 

Mintys apie knygą AIŠKIAREGĖ,
autorė Elė Soul

 

Šį kartą papasakosiu apie knygą Aiškiaregė, tačiau pirma norėčiau jūsų paklausti ar knyga gali būti terapine priemone? Na, ar ji gali gydyti, paveikti taip, kad žmogus pasijustų geriau? Rastų atsvarą savyje? Sutelktų jėgas gijimui? Pasijustų suprastas ir nebe vienišas..?

Pasirodo, kaip ir bet kuri meno forma, taip ir gera knyga, tikrai gali padėti sveikti, atsipalaiduoti, surasti reikiamus atsakymus ir savo viduje pasidaryti tvarką. Gali paskatinti vėl grįžti prie atidėtų ar pamestų svajonių. O būtent jos mus įkvepia gyvenimui, kūrybai ir sveikimui, – tam, kad tas svajones išpildytume..

Knyga AIŠKIAREGĖ – tai romanas apie Meilę, gydantis kūną, sielą ir dvasią. Skatinantis peržiūrėti ir rinktis svarbiausias, teisingiausias, atspindinčias esamą žmogaus gyvenimo etapą ir kryptį, vertybes.

Knygos personažas Aiškiaregė – itin įdomi ir įvairiapusė asmenybė. Ji kaip moka ir gali, stengiasi padėti žmonėms rasti jų tikrąjį kelią, tad pas ją apsilankančius ir atsakymų ieškančius klientus konsultuoja, moko ir padeda jiems įveikti iškilusius sunkumus. Aiškiaregės kabinete nutinka daug įvairių dalykų, vystosi neįtikėtinos istorijos, atsiskleidžia ir bendras sąsajas įgauna, pradžioje atrodo niekuo nesusiję, įvykiai, vienas kitą atranda nepažįstami žmonės, o kadaise praeityje nutikę dalykai, atsispindi dabartyje.

Aiškiaregė pasakoja apie tai, kaip ji įžvelgia ir sužino informaciją, kuri padeda išspręsti sudėtingas klientų problemas.

Romano siužetas iš karto įtraukiantis, tačiau persmelktas pačių geriausių, tyriausių Aiškiaregės užmačių. Visgi, Aiškiaregė pati susiduria su įkyriu, ramybės neduodančiu klausimu – dilema. Ji žino, kaip tai išspręsti, tačiau ar pasirinks tai, ko trokšta jos pačios širdis ir siela?

Visą istoriją sužinosite skaitydami šį nuostabų romaną apie Meilę, atjautą, pagalbą ir vertybes, kuriomis vadovaujamės gyvenime.

Šioje knygoje skaitytojai ras ir slaptų arba mistinio pasaulio žinių, kuriomis autorė dosniai dalijasi, be to gaus pačios Aiškiaregės jiems siunčiamas užuominas.

Panašu, kad šią knygą perskaityti ne tik smalsu, tačiau ir būtina…

Daugiau apie šį romaną informacijos rasite čia https://aiskiarege.lt/

 

Savo sumanymais žmogus visada didis. Erichas Marija Remarkas

 

 

 

 

No Comments

Post A Comment