AIŠKIAREGĖ – intriguojanti autorės Elės Soul knyga

AIŠKIAREGĖ – intriguojanti autorės Elės Soul knyga

“Brangi dovana yra gebėjimas suvokti žmogaus sielą.”-N. V. Gogolis 

 

AIŠKIAREGĖ – naujoji autorės Elės Soul knyga

 

Visiems tinklaraščio https://dvasiniskelias.lt/ skaitytojams – puiki žinia apie neseniai pasirodžiusią knygą AIŠKIAREGĖ, kuri, pasak atsiliepimų, gali ne tik padėt rasti trūkstamus atsakymus, tačiau ir gydyti atstūmimo, išdavystės, smurto, abejingumo ir meilės trūkumo pažeistas širdis bei pačią Sielą..

Knyga AIŠKIAREGĖ sulaukia ypač didelio skaitytojų susidomėjimo ir yra mėgstama ne tik dėl įtraukiančio, intriguojančio siužeto, tačiau ir dėl to, kad giliai paliečia kiekvieną skaitytoją.

 

Knygos Aiškiaregė pristatymas

Pagrindinis knygos personažas – Aiškiaregė, dirba su pas ją apsilankančiais klientais, padėdama jiems suprasti  ir keisti dalykus, kurie sukelia veiklos, santykių ar sveikatos problemas. Tai ne paprastos problemos, o dažnai tokios, kur visi tie, kas galėtų žmogui suteikti pagalbą, jau nuleido rankas. Dėl bejėgiškumo, nežinomybės, paslaptingų dalykų, kurie bauginą ir verčia pasiduoti.

Kaip tokius paslaptingus, sudėtingus dalykus išnarplioja Aiškiaregė? Kaip ji mato ateitį? Kaip žmogaus kūną paskatina sveikti?

AIŠKIAEGĖ – tai romanas su aiškia siužeto linija bei integruotomis egzistencinės filosofijos ir dvasinio pasaulio žiniomis. Čia vyksta žmogaus gebėjimų, tikėjimo, galios patikrinimai, čia skleidžiasi meniškos, kūrybingos, siekiančios padėti kitiems moters gyvenimo vertybių sistema. Aiškiaregės pasirinkimai netikėti, – ji valdo daugiau informacijos, ji geba žinoti ir matyti, kas bus ateityje, tad renkasi ieškodama geriausios išeities varianto ne sau, o tiems, pas ją pagalbos prašantiems žmonėms.

Kas gali priimti tokius sprendimus? Kodėl Aiškiaregė, nesirenka palaimingo, džiaugsmingo gyvenimo sau, o pirmiausia rūpinasi kitais?

Įsigyti knygą AIŠKIAREGĖ galima autorės svetainėje https://aiskiarege.lt/

 

AIŠKIAREGĖ autorė Elė Soul – Eglė Gleščinskienė  rašytojagydovė ir dvasinė mokytoja, edukacinio interneto projekto Kosmoenergetika vadovė, pasižyminti intuityviais gebėjimais. Su skaitytojais knygos autorė dalijasi savo patirtimi, tad kiekvieną pasieks unikalios dvasinio pasaulio žinios. Knygos autorė skatina išmokti geriau jausti ir suprasti ne tik save patį, bet ir subtilius iš aplinkos gaunamus signalus, moko regėti žmogaus Sielą ir dovanoti pasauliui meilę.

Ar skaitėte autorės Eglės Gleščinskienės knygą “Langas tarp pasaulių”? Jei taip, tai jums turėtų būti tikrai įdomu, ką autorė nori pasakyti jums dabar. Na, o jeigu dar neskaitėte, tuomet knygą “Langas tarp pasaulių” dar galite spėti įsigyti knygynuose Pegasas, Vaga, ar internetinėse knygų parduotuvėse. Knygų sparčiai mažėja, tad neatidėliokite..

Linkime malonaus ir įdomaus laiko su naująja knyga!
 
Tinklaraščio administracija
https://dvasiniskelias.lt/

_________________________________________________

Autorės Eglės Gleščinskienės knygą “Langas tarp pasaulių” rasite čia…

No Comments

Post A Comment