Gruodžio 23 – 29 d. energijų horoskopas

Gruodžio 23 – 29 d. energijų horoskopas

ENERGIJŲ HOROSKOPAS

 

Ši savaitė daugeliui taps kažko seno, besitraukiančio iš mūsų gyvenimo, pabaiga, o kartu ir tolimų bręstančių planų pradžia. Tai nebus vien materialiame pasaulyje pasireiškiantys dalykai,- procesai vyks ir mūsų sąmonėje. Mus supančios energijos sąlygos atsinaujinimą, pabaigą to, nuo ko turime pasitraukti ir naują pradžią jau aukštesnio lygio veiklai ir kūrybai. Objektyviai galėsime pažvelgti į šalia esančius žmones, kolektyvą, komandą ir suprasti kodėl esame kartu, kur judame, kodėl leidžiamės išnaudojami ar užimame mus netenkinančią vietą. To rezultate bus daugiau nei įprastai išsiskyrimų, permainų kolektyvuose, judėjimų bei postų dalijimosi organizacijose ir bendrų interesų grupuotėse.

Ši savaitė gali tapti puikiu indėliu keičiant darbą, veiklą, užimtumą, renkantis norimus įsisavinti mokslus, kuriant projekto realizacijos strategiją. Vis dėl to energijos ir mus supanti aplinka nebus labai malonios ir lengvos, aplink tvyros atsisakymo, pasitraukimo, kažko užbaigimo nuotaikos. Galime patirti netikėtą smūgį „žemiau juostos“ kai mus išduos geras draugas ar partneris, kai nuoskaudas išsakys ilgametis bendražygis.

Panašu, kad vis giliau būsime įtraukti į transformacijos verpetą, judėsime ne itin daug nuo mūsų priklausančia kryptimi, o mus pasiekiančios permainos bus tik iki šiol buvusių pasirinkimų rezultatas, kurio negalėsime įtakoti.

Mus supančios energijos sąlygos gyvenimo būdo pasikeitimus, teks pasitelkti kūrybinius gebėjimus, atidžiau klausytis savo vidinio balso, dažnai atmesti aplinkinių patarimus ar brukamą nuomonę,- tai šansas ir stiprus impulsas ištarti „ne“ įvairiems mus alinantiems dalykams, netinkamiems santykiams ar besikartojančiam išnaudojimui. Beje pasitraukdami iš kažkokios savo pozicijos atversime kelią kitiems, pokyčių trokštantiems žmonėms, kiti, trokštantys gyvenimo permainų- suteiks tokią galimybę mums. Toks ir bus transformacijos metas, deja, jis vyks per kažko atsisakymą, tačiau ir naujo, geresnio gyvenimo viltį ir impulsą.

Tikėtini kivirčai, bandymai kovoti dėl savo buvusios vietos, statuso ar pasirinktos krypties. Pajusime panašų sujudimą politinėse partijose, didesniuose kolektyvuose taip pat įvairiose žmones vienijančiose bendrijose.

Deja, bet šią savaitę dažniau sulauksime ir žinių apie pasitraukusius iš gyvenimo žmones,- kai kam pokyčiai lems kitą, naujos būties etapą anapusinėje realybėje.

Laisvė, savarankiškumas ir drąsa bus pagrindinės savybės ir bruožai, kurie iš minios išskirs lyderius, žmones aiškiai suvokiančius būtinybę priimti iššūkius, keistis ir išgryninti savo veiklos ar užimtumo kryptį. Daugelis būsime išlaisvinti iš įvairaus pobūdžio slegiančių gniaužtų, pajutę laivę rinktis ir veikti, turėtume pasinaudoti ja siekdami įgyvendinti tai, apie ką svajojame. Likimas per daug dažnai nežarsto galimybių ar sėkmingo kelionės bilieto,- tad gavę jį, neatidėliokime, nepasiduokime abejonėms ir pasinaudokime pasitaikiusia proga keliauti į Tikrąjį gyvenimą…

 

aut. Eglė Gleščinskienė
http://www.kosmoenergetika.lt/

____________________________ * _____________________________

KNYGA AIŠKIAREGĖ+TALISMANAS INTUITYVIŲ GEBĖJIMŲ VYSTYMUI
SPAUSK ČIA ir sužinok daugiau…

No Comments

Post A Comment