Gruodžio 9 – 15 d. energijų horoskopas

Gruodžio 9 – 15 d. energijų horoskopas

ENERGIJŲ HOROSKOPAS

PASIMĖGAUKIME LAUKIMU!!!

Šios savaitės energijos sąlygos, kad ypač stipriai veiks įvairios Dvasinės praktikos, lengviau susiderinsime su aplinkos energijomis ir didelį darbą jos tiesiog „nuveiks už mus“.

Psichologiškai jau nebebūsime taip lengvai pažeidžiami, kaip pastarąsias kelias savaites. Mūsų gyvenime ir aplinkoje atsiras daugiau humoro, daugelį sudėtingų ir varginančių dalykų dabar bus lengviau nuleisti juokais, neparodant kaip tai mums yra svarbu, neatskleidžiant silpnųjų savo pusių, nesiveliant į bereikalingus ginčus.

Palanku bus atsigręžti į santykius,- išryškės palankūs ir ardantys santykius aspektai. Tai, ką sunkiai stengėmės toleruoti, taps nepakantu, tad per jėgą lipdomos partnerystės irs. Gerosios partnerio savybės, kaip tik skatins jas įvertinti ir santykius taisyti. Gali būti, kad jautriau ir giliau prisiliesime prie vienas kito “sielos”, tad jeigu nebūsime atsargūs, galime kitą žmogų sužeisti, tačiau galime sulaukti ir netikėto atvirumo, prisipažinimų ar net tokio santykių posūkio, kurio nesitikėjome.

Tinkamas laikas kurti bet kokio lygio apsaugas, padedančias apsaugoti savo turtą, gebėjimus, patirtis, atradimus ar kitokio pobūdžio kūrybą. Išaugs koncentracija, bus lengviau sutelkti dėmesį ties kažkokiu pasirinktu objektu jį tyrinėjant, renkantis naujas veiklos koncepcijas, priimant svarbius sprendimus.

Tai metas, kuomet naujai skleisis mokymosi bei išsilavinimo idėjos, galime sulaukti drąsių pozityvių pasiūlymų. Galimi autoritetų pokyčiai,- asmenys, kurie mums iki šiol buvo patikimais gyvenimo kelio vedliais, dabar gali atitolti.

Situacijose, kurios mus vargina ir nėra išspręstos iki galo, nebeišvengsime dilemos „arba-arba“. Toliau atidėlioti neišspręstų reikalų nebeeis, teks įvardinti kas mums svarbiau, su kuo sutinkame taikstytis ir ką būtina keisti. Galimi spontaniški prieštaraujančių grupuočių ar besipykstančių žmonių susitaikymai, – atsiras nauji iššūkiai ir nauji tikslai, kurie vers vienytis.

Dar vienas unikalus šios savaitės energijų veiklos ypatumas- noras laisvintis iš bet kokių svaigalų vartojimo. Alkoholis, tabakas, narkotikai, įvairūs raminamieji ar psichotropiniai vaistai palaipsniui taps nebe tokiu geidžiamu ar toleruojamu dalyku. Galimos stipresnės apsinuodijimo alkoholiu ar vaistais reakcijos, sunkesnis ir ilgesnis organizmo atsistatymas po jų, vidinis suvokimas, kad to daugiau nebereikia. Stipriau veiks įvairūs raminantys, migdantys ar depresiją gydantys vaistai, net mažesnės tokių vaistų dozės sukels ilgesnį ir intensyvesnį poveikį.

Visus ypač gerai ramins ir padės giliau atsipalaiduoti balta spalva. Balti rūbai, kuriuos vilkėsime, augins vidinio išsivalymo troškimą, grynins mūsų ketinimus, padės į bet kokią situaciją pažvelgti iš toliau, atsiejant ją nuo kylančių emocijų. Raminamai ir atpalaiduojančiai veiks aplinka, kur bus daug baltos spalvos, tad sniegas, jeigu jo sulauksime, padės kurti emocinę harmoniją ir lengviau susiderinti savyje.

Šią savaitę rinkimės kalnų krištolo papuošalus. Tyras šio kristalo spindesys ir itin aukštos energetinės vibracijos padės mums lengviau ir greičiau susisieti su ypatingomis subtiliomis vibracijomis. Patys tapsime truputį geresni, švelnesni, subtilesni ir greičiau perprantantys esmę.

 

aut. Eglė Gleščinskienė
http://www.kosmoenergetika.lt/

____________________________ * _____________________________

AMULETAI – TALISMANAI – HARMONIZATORIAI
Knyga AIŠKIAREGĖ + sidabrinis Saulės TALISMANAS
Išsirink savo pagalbininką! Teirautis amuletai.k@gmail.com
 

No Comments

Post A Comment