Lapkričio 25 – Gruodžio 1 d. energijų horoskopas

Lapkričio 25 – Gruodžio 1 d. energijų horoskopas

ENERGIJŲ HOROSKOPAS

Savyje turėdami viską, tenorėsime atrasti tą būtinąją, trūkstamą šiai akimirkai darnos dalelytę,- dažniau kapstysimės savo prisiminimuose, analizuosime patirtį, ieškosime sąryšio tarp mums nutinkančių įvykių, žmonių ir pasirinkimų. Norėsis pabūti tyloje, ramybėje, susikaupime, vienumoje ir apmąstymuose savyje.

Taip puikus laikas Dvasinėms praktikoms, kažko naujo mokymuisi, tobulėjimui, augimui. Labai tinka medituoti, melstis, atsiprašyti tų žmonių, kuriuos įskaudinome, kuriems, dėl mūsų kaltės, nutiko kažkas blogo, taip pat prisiminkime tuos, kuriems nepadėjome, kuriuos apleidome ar kažkaip kitaip vis aplenkdavome.

Dabar labai tinkamas laikas sustoti, sugrįžti prie šių žmonių, pakalbėti su jais apie tai. Gal būt nuveikti tai, kam neradote laiko visus metus.

Tokio pobūdžio veiksmai padės jums  pasijusti geriau, nusimesti nematomą „naštą“, užbaigti kažkokį vilkintą etapą, suprasti dalykus, kurie glūdi jūsų viduje, kurie jus stabdo ar trukdo judėti pirmyn.

Silpnesnė ir lengviau pažeidžiama bus endokrininė sistema, taip pat žarnynas ir inkstai. Pasistenkime neapkrauti savo organizmo dideliu maisto kiekiu, valgykime geriau dažniau, bet mažesnėmis porcijomis, mažiau maišykime produktus. Alkoholis nepalankiai veiks visą organizmą, inkstai gali patirti išaugusias apkrovas, sunkiau vyks organizmo valymo procesai, tad galime jaustis apsunkę, nebe susidorojantys su į kūną patekusiu maistu, o vėliau- ir su erzinančiomis, sutrikusio virškinimo iššauktomis, emocijomis.

Jeigu norime- leiskime sau pabūti vienumoje, tyloje, jeigu jaučiame poreikį- pasitraukime nuo reikalų, atidėkime svarbų laukiantį sprendimą. Elkimės apgalvotai ir lėtai,- taip ne tik rasime geriausią išeitį, bet būsime atsakingesni, ramesni ir sveikesni.

aut. Eglė Gleščinskienė
http://www.kosmoenergetika.lt/
 

____________________________ * _____________________________

 2019 m. Gruodžio 6-8 d. Theta Healing Bazinis DNR® kursas
Kurso tikslas- besimokančiojo sąmonės pokyčiai, naujų žinių ir gebėjimų įvaldymas, rezonavimas- sąveika su žmogų supančiomis energijomis ir visos Visatos kuriančiąja jėga- Kūrėju.
Teirautis kosmoenergetika@gmail.com arba tel.:+37061803054
  

No Comments

Post A Comment