Sausio 13 – 19 d. energijų horoskopas

Sausio 13 – 19 d. energijų horoskopas

ENERGIJŲ HOROSKOPAS

Būsime įtakojami energijų srauto, kuris skatins permainas, pokyčius, pribrendusius veiksmus, tegul ir ne labai malonius, bet nešančius būtinas permainas į mūsų gyvenimą. Emociškai tapsime dirglesni, sunkiai sukalbami, patirsime ir išgyvensime stresą, kuris daugeliu atveju bus aktyvuojamas mūsų pačių sukaupta skausminga patirtimi. Mumyse “prabus” vidinis vaikas, kuris nevengs parodyti iki šiol jį varginusių žaizdų.

Panašu, kad emocijos ir jausmai gerokai įsiūbuos mus trukdydami teisingai rinktis, neleisdami atsikvėpti, nurimti ir apsvarstyti teisingus būtinus veiksmus. Dažnai elgsimės desperatiškai, lyg būtume spaudžiami į kampą prieš mus susimokiusių aplinkybių, priešiškai nusiteikusių asmenų ir savo paties įsitikinimų ir baimių.

Tai pakankamai sunkus metas, kuomet galime patirti finansinius nuostolius, didesnes, nenumatytas išlaidas, traumas, avarijas, gedimus. Tai, prie ko labiausiai esame prisirišę, ko labiausiai baiminamės, dėl ko nerimaujame ir negalime miegoti naktimis, vėl pasirodys prieš mus savo didybe. Gali visais prieštaravimais iškilti santykių problemos, nesutarimai, kuriuos iki šiol bandėme užglostyti, prie ko bandėme prisitaikyti. Užspaustos negatyvios patirtys, varginančios būsenos ir baimė, kad tai gali pasikartoti šią savaitę vėl mums pridarys papildomo vargo ir sunkumų.

Laikyti ir stabilizuoti griūnančių santykių pamatą, taisyti užvilkintas finansines problemas ir teisintis dėl neįvykdytų susitarimų bus beviltiškai sunku, o kartais net nebeverta,- grius tai kas turi sugriūti palaidodami iki šiol puoselėtas svajones bei tikėjimą, kad gal būt viskas išsispręs palankiu būdu.

Turėtume ypač atkreipti dėmesį į savo emocines būsenas ir jausmus. Svarbiausias dalykas šiame pokyčių laike bus apsaugoti save nuo streso, nuo destruktyvios žalojančios permainų bangos, stengiantis prisitaikyti prie to, ko jau nebeįmanoma pakeisti ir priimti  naujoves.

Dažniau patirsime nuostabą, kad kažkoks įvykis ar situacija vystosi netikėta linkme. Būsime priblokšti netikėtų naujienų, žinių, gerai pažįstamo žmogaus elgesio ar jo pasirinkimų. Pasirenkime, kad mus stebins daug kas, kad įvykiai pačiu netikėčiausiu metu keis savo kryptį, „svarstyklių lėkštelė“ iš vienos pozicijos pakryps kitos pusės gerovei ar naudai. Permainos ir pokyčiai vyks išorėje, o mums tereiks kuo greičiau ir palankiau prie jų prisitaikyti ir jas priimti. Priekyje judės intensyvi jėga, kuri neš permainas, o iš paskos bėgsime mes, stengdamiesi išsaugoti, tai kas liko, ko nepalietė permainų banga, bandydami priimti pokyčius, suprasti ir nuspręsti kokioje vietoje, kaip ir ką darysime mes. Ko gero dažnai klausime savęs „Kodėl?“, nors turėtume žvelgdami į priekį galvoti „O kas toliau?“..

Vis dėl to tai permainų laikas, kuris sudarys palankias sąlygas naujų, gimstančių, rengiamų projektų, sprendimų, taisyklių priėmimui. Taip išlaisvinamas kelias progresui, kokybiškesniam santykių, veiklos ir bet kokių norų realizavimui. Tad paleiskime kas sena, ko nebeverta plėsti, taisyti ar ramstyti ir eikime į naują galimybių erdvę…

aut. Eglė Gleščinskienė
http://www.kosmoenergetika.lt/

____________________________ * _____________________________

NORI AMULETO AR TALISMANO?- juos rasi čia…

No Comments

Post A Comment